1. Warunkiem realizacji zamówienia w sklepie CMYK.PL jest wypełnienie wszystkich pól w formularzu zamówienia. Numery telefonu ( komórkowy lub stacjonarny z numerem kierunkowym ), umożliwiają naszemu pracownikowi weryfikację złożonego zamówienia i kontakt z zamawiającym.
  2. Klient zobowiązany jest podać w formularzu zamówienia adres poczty internetowej, na który zostanie przesłane potwierdzenie zamówienia, które następnie powinien potwierdzić otwierając stronę o adresie podanym na końcu wiadomości, nie później niż w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia. Po tym terminie zamówienie zostanie anulowane.
  3. Jeżeli weryfikacja nie nastąpi w deklarowanym czasie, może to oznaczać, że umieszczone przy składaniu zamówienia dane (adres mailowy) były błędne. W przypadku trudności technicznych prosimy o potwierdzenie zamówienia pod nr telefonu 022 632 20 15 lub za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: sklep@cmyk.pl. Brak takiego kontaktu w przeciągu 2 dni od dnia złożenia zamówienia skutkuje anulowaniem zamówienia.
  4. Wszystkie wypełnione zamówienia składane w naszym sklepie internetowym są obowiązujące. Zamówienie będzie przetwarzane i uznane za wiążące od momentu jego potwierdzenia.
  5. Wypełnienie arkusza z danymi Klienta jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie tych danych przez firmę "CMYK.PL" wyłącznie w celu realizacji zamówień. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim . Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia ich z bazy danych. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997).
  6. Nie wolno udostępniać osobom trzecim nazwy wpisanej w rubryce "hasło" w trakcie rejestrowania się w sklepie - nazwa ta jest unikalna, osobiście wybrana przez Klienta i tylko Jemu przyporządkowane. Pełna odpowiedzialność wraz z ryzykiem za udostępnienie własnego "hasła" spoczywa na Kliencie.
  7. Do korzystania poprawnego korzystania ze sklepu cmyk.pl niezbędne jest posiadanie przeglądarki internetowej (najlepiej Internet Explorer, Mozilla Firefox lub Opera). Przeglądarka powinna obsługiwać szyfrowaną transmisję danych (SSL) oraz obsługiwać skrypty Javascript. Włączona musi być również obsługa plików cookie.
  8. Towar dostępny "na zamówienie", wysyłamy zwykle w przeciągu 3 - 7 dni
  9. Po zrealizowaniu transakcji możemy zwrócić się z prośbą mailową o skomentowanie i ocenę transakcji.
  10. Składając zamówienie w sklepie internetowym www.cmyk.pl, jednocześnie akceptują Państwo Regulamin naszego sklepu.